GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Matservisdelar 7764247
nr 776 4247
Matservisdelar
Davenport, ca 50 del
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 10 september 2012
kl 18:54:20
600 kr
550 kr
1.500 kr
700 kr
800 kr
1.100 kr
1.800 kr
1.500 kr